Nowoczesny program dla szpitali

Wraz z rozwojem poszczególnych pracowni medycznych, zwiększa się zapotrzebowanie służby zdrowia na nowoczesne rozwiązania IT. Wychodząc naprzeciw potrzebom szpitali, oferujemy program dla pracowni żywienia pozajelitowego.

Żywienie

Żywienie pozajelitowe
+ Famakoterapia noworodka

Program jest przeznaczony zarówno dla lekarzy jak i dla farmaceutów. Lekarzom ułatwiają wystawianie recept, a aptekom szpitalnym przygotowanie i rozliczenie preparatów. Program zapewnia również integrację danych o pacjentach, oferują wachlarz przydatnych zestawień, a co najważniejsze – oszczędzają czas i ułatwiają pracę.

 

Program jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb użytkowników, można go dostosować np. do współpracy z innymi programami szpitalnymi i aptecznymi.

 

Zapewniamy wsparcie i szkolenie użytkowników.

 

Dowiedz się więcej o ŻYWIENIU, a w razie pytań